Cena

Úvodní trenérská lekce: 1000 Kč/h včetně úvodní konzultace (do 2h)
(zpracování a zaslání videomateriálů z lekce v ceně)
Trenérská lekce: 1000 Kč/h
Masáže: 750 Kč/h
Dornova metoda PLUS: 750 Kč/h
SM Systém: 750 Kč/h
Online konzultace: 500 Kč/h
Zvýhodněné hromadné lekce: cena na vyžádání
V rámci Prahy je cesta za tebou zdarma

V případě kombinace trenérské a ostatních služeb upravím cenu přiměřeně poměru poskytnutých služeb. U online konzultací platíš za kumulativní čas strávený konzultacemi, telefonicky i textově. Pokud zjistíš, že celou hodinu nevyužiješ a už nic konzultovat nepotřebuješ, nevyužitou částku ti převedu na slevu na co budeš chtít.

Preferuji kvalitu před kvantitou. Mou filosofií není z lidí ždímat peníze. Nemyslím si, že začátečník potřebuje každý týden za pár stovek trénovat ve skupině s trenérem. To mi přijde dobré pro ty co se k běhání jinak nedokopou, ale já radši pracuji s tebou, protože máš vnitřní motivaci a baví tě to. Chceš to. A já chci, abys byl zdravý, bez zranění a spokojený. Chci mít dobrý pocit z toho, že jsem ti pomohl. Chci ti dát hned vše co zrovna potřebuješ vědět. Chci, abych pochopil co a proč máš dělat a mohl na zlepšování pracovat sám, ne jen dělal to co ti někdo jednou týdně řekne. Nic se pak nevyrovná pocitu, když na základě tvých znalostí na něco přijdeš úplně sám!

Je úplně jedno, jestli teprve chceš začít běhat, nebo jsi zkušený běžec a chceš zapracovat na technice, přípravě na závody, nebo na regeneraci. Dám ti vše co zrovna potřebuješ vědět v množství, které dokážeš vstřebat. Pak to začneš uvádět do praxe a můžeš se mnou cokoliv konzultovat online. Na další trenérskou lekci půjdeš teprve tehdy, až si osvojíš dovednosti z předchozí lekce. Klidně až dva, tři měsíce, protože dřív to není potřeba. Leda že bys sám chtěl.

V praxi to vypadá tak, že po první lekci vše pochopíš, budeš vědět na co se máš soustředit, co si hlídat. Ale za chvilku se přestaneš soustředit, zjistíš že je vše špatně, znovu se začneš soustředit a tak pořád dokola. Časem si osvojíš jednu věc, začneš ji dělat automaticky a budeš se moct víc věnovat těm ostatním. Postupně si osvojíš druhou, třetí…, až najednou zjistíš, že běháš lehce, bez úsilí a bez přemýšlení nad každým pohybem. Původní depky z toho, že už tři týdny děláš vše úplně špatně a nikdy se to nenaučíš, vystřídá dobrý pocit, že to začíná jít a zlepšuješ se. A kdybys měl depku, tak napiš. Spolu to zvládneme 🙂

Kdykoliv ti můžu rozmasírovat lýtka, srovnat pánev, dát do pořádku koleno nebo kyčel, ošetřit trigger point, ukázat nový cvik… a při tom na živo zkontrolovat jak se ti zlepšila technika, držení těla apod., ale když tě nic netrápí, tak neustálou přítomnost trenéra nepotřebuješ a za ušetřené peníze si můžeš třeba zajít na dobrou večeři.

Mým cílem je s tebou budovat dlouhodobý vztah, občas se s tebou vidět a něco tě při tom naučit. Pomoct ti s akutním problémem, aniž by sem někam musel objednávat dva měsíce dopředu, protože je všude plno. Ale když budeš chtít jen jednu lekci a už o tobě nikdy neuslyším, tak je to naprosto v pořádku, když ti to takhle bude stačit. O to větší pak budu mít radost, když se u mě třeba někdy po letech objevíš jako úplně jiný běžec.