Běžecký trenér

ROZBĚHÁM KAŽDÉHO ZAČÁTEČNÍKA

Začínáš? Neuběhneš ani kilometr a jsi zadýchaný? Trpíš u běhu a ztrácíš motivaci? Vysvětlím ti jak během pár měsíců snížit tepovou frekvenci a vybudovat si základní vytrvalost s úsměvem na rtech a bez přemáhání. Budu ti kdykoliv k dispozici. Spolu to zvládneme.

VIDEODIAGNOSTIKA BĚŽECKÉ TECHNIKY, JEJÍ VÝRAZNÉ ZLEPŠENÍ V PRŮBĚHU LEKCE A MNOHO DALŠÍHO

Běháš delší dobu a chceš se zlepšit, nebo jen zjistit, jestli to děláš dobře? Tak pak je pro tebe videodiagnostika běžecké techniky to pravé. Dále ti mohu vypracovat seznam kompenzačních a protahovacích cviků na míru, které zlepší svalovou rovnováhu tvého těla a umožní ti běhat technicky lépe a rychleji. Proberu s tebou principy efektivního tréninku. Doporučuji absoulvovat základní diagnostickou a výukovou lekci a na základě ní ti řeknu co by konkrétně pro tebe bylo nejlepší a domluvíme se co dál.

Zajímá tě běh v bosých botách a bez bot? Jsem asi jedniný běžecký trenér bosoběžec u nás. 10 km? půlmaraton? 100 km? Vše se dá. Řeknu ti jak na to a na co si dát pozor, aby přechod na bosé běhání neskončil zraněním. Za ty roky co běhám ultra jsem nasbíral spoustu praktických bosých zkušeností. A někdy to hodně bolelo. Tebe nemusí.

V případě potřeby tě srovnám Dornovou metodou PLUS a namasíruji ti svaly, které to potřebují. A klidně i ty co to jen chtějí. Záleží na tobě. Možná ti bude stačit jen rychlá masáž bolavého kolene, namožených lýtek, nebo chodidel, ale občas třeba taková masáž celých nohou a zad je potěšením pro tělo i mysl.

Běhej lehce, s radostí a bez zranění!